روش درست کردن وب سایت

روش درست کردن وب سایت

روش درست کردن سایت

روش درست کردن سایتدر این مقاله سعی داریم که به انواع روش درست کردن سایت بپردازیم و با یکدیگر ببینیم که روش درست کردن سایت به چه شکل میباشد.

امروزه لزوم داشتن وب سایت و درست کردن سایت برای هر شخص تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی بر همگان مشخص است پر واضح هست که بدون داشتن یک وب سایت هر یک از موارد نام برده نمی توانند حضور موفق به دنیای مجازی را تجربه کنند

انواع روش درست کردن سایت

الف) استفاده از سایت ساز های رایگان

ب) استفاده از شرکت های طراحی سایت

یکی از روش درست کردن سایت که به آن اشاره شد استفاده از سایت ساز های رایگان می باشد این نوع وب سایت ها با در اختیار قرار دادن مقداری فضای محدود در اختیار کاربران یک سری سایت های رایگان با قابلیت بسیار پایین از نظر کاربرد و کارایی در اختیار کاربران قرار می دهند هرگز اینگونه سایت هایی را که توسط این سایت ساز ها در اختیار  افراد قرار می‌گیرد را به عنوان یک وب سایت به حساب نیاورید.

یکی دیگر از روش درست کردن سایت نیز مراجعه به شرکت های طراحی سایت می باشد که خدمات عمده و اساسی آنها در زمینه طراحی سایت می باشد. در بحث کیفیت ارائه شونده توسط این شرکت ها نیز جای تفکر وجود دارد و سطح خدماتی ارائه شونده توسط این شرکت ها دارای اختلاف سطح کیفی و کمی می باشد.

به طور کلی برای طراحی یک وبسایت می توان دو رویکرد کلی را در نظر گرفت که به هریک از آن ها در ادامه پرداخته شده است. 1) روش درست کردن سایت  از ابتدا و توسط کد 2) استفاده از سیستم های مدریت محتوا (cms) . همان گونه که از نامشان مشخص است، برای طراحی وب سایت از ابتدا، هیچ گونه بهره ای از سیستم های مدریت محتوا برده نمی شود و طراح در این روش با استفاده از علم خو شروع به ساخت وب سایت می نماید اما وقتی صحبت از سیستم های مدریت محتوا به میان می آید ، طراح سایت با استفاده از قالب هایی که از قبلا تهیه کرده است نسبت به طراحی یک سایت می پردازد.

 


روش درست کردن سایت | اضافه شده در تاریخ : 1396/02/28 | تعداد بازدید : 2332


کلمات کلیدی :
روش درست کردن سایت

لطفا صبر کنید