هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی حرفه ای

هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی

در این مقاله در مورد هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی اطلاعاتی به دست خواهیم آورد. در مورد لزوم طراحی وب سایت اطلاعاتی به دست خواهیم آورد و هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی را در کشورمان بررسی خواهیم نمود که آیا برخی اعداد اعلان شده توسط شرکت های طراحی سایت و همچنین فریلنسر های برای هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی معقول و در حد انتظار  است یا خیر.

در ماه گذشته در طی جلسه ای که با یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان مبلمان خانگی در مورد طراحی  وب سایت برای این شرکت برگذار شد، شاهد اتفاقات عجیبی در مورد هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی  در جلسه بودیم به طوری که شاید خواندن آن برای شما نیز جالب باشد، از هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی  30 میلیون تومانی تا هزینه تمدید سالانه 4 میلیون تومانی. همراه ما باشید برای دانستن نکات هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی به طور معمول و معقول به طوری که  طرفین از این موضوع رضایت داشته باشند.

در طول مدت جلسه یک نگرانی خاص در چهره صاحب بیزینس دیده می شد که نشان از اطلاعات ناکامل وی در مورد طراحی وب سایت و هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی بود. لذا در ابتدا با تشریح  لزوم طراحی وب سایت در بیزینس برای وی اهمیت دنیای اینترنت  و لزوم وجود کسب و کار ها در اینترنت مقداری آرامش خاطر برای ایشان فراهم شد.

هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی

پس از اطلاعات تکمیلی که توسط تیم مشاوره گروه فناوری اطلاعات پارسیان در اختیار ایشان ( با توجه به درخواست مخاطب، نام ایشان در مقاله آورده نشده است) قرار گرفت، می توان امید داشت که نسبت به ساخت وب سایت و هم چنین لزوم حضور در دنیای اینترنت یک تغییر نگرش به وجود آمد و با دیدی مثبت به قضیه نگاه کرده می شد.

در مبحث هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی، قیمت های گاها بسیار زیاد و حتی قیمت هایی ارزان پیشنهاد می شود. این روز ها  در کشورمان متاسفانه قیمت های مختلفی برای ساخت وب سایت ارائه می گردد. در این میان از لیست قیمت ها می توان به قیمت هایی نجومی برای ساخت وب سایت ساده اشاره نمود و از طرفی به قمیت هایی بسیار ارزان که لزوما توسط دانشجویان به مخاطبین ارائه می شود اشاره کرد که هر دو این گروه قیمت ها دچار مشکلات بنیادی می باشد.

اعلان هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی که توسط شرکت ها و حتی گاها توسط افراد صورت می پذیرد عموما دارای قیمت هایی بسیار بالا می باشد که مخاطبین را هم به فکر فرو می دارد. از یک جنبه نیز شرکت هایی که با استخدام چندین گروه های برنامه نویسی نیاز به درامدی قابل توجه دارند تا بتوانند از لحاظ درآمدی  گروه خود را ساپورت نمایند که طبیعتا این درامد نباید از جیب مشتری  حاصل شود. از یک سو افراد دیگری که تازه به جامعه طراحی سایت پیوسته اند و برای انجام نمونه کار ها حاضر هستند با نازلترین قیمت، هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی را از مشتری خود در یافت نماییند.

 طبیعتا اعلان هزینه بالا برای اشتراک و هزینه تمدید هاست در سال گاهی رقم های پیشنهاد شده  به 3 میلیون نیز می رسد، در کنار شرکت های هاستینگ که هاست را به صورت اشتراکی و ارزان در اختیار مخاطب می گذارد، می تواند یک  بی اعتمادی بزرگ و  یک فاصله عمیق میان مشتری و کارفرما ایجاد نماید.

در انتهای جلسه  نیز با در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید و اعلان هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی به مخاطب خود، با چهره ای خندان و رضایت خاطر ایشان را بدرقه نموده ایم. در این میان هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی در گروه فناوری اطلاعات پارسیان با توجه به فاکتور های واقعی و مورد نیاز کاربر سنجیده می شود. در هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی فاکتور های زیادی دخیل هستند که از این میان می توان به استاتیک یا داینامیک بودن سایت، سئو و بهینه سازی سایت، پشتیبانی سئو و... اشاره نمود که همواره تمامی این قیمت ها متناسب با نیاز مشتری و کارفرما می باشد و طرفین رضایت کامل از عقد قرارداد را دارند.

هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی

خدمات گروه فناوری اطلاعات پارسیان در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی

گروه فناوری اطلاعات پارسیان با ارائه خدمات خویش و مشخص نمودن  لزوم داشتن هر یک از این خدمات برای مشتریان خود همواره سعی بر شفاف سازی در زمینه هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی دارد و همواره با طراحی انواع سایت های شخصی و فروشگاهی ، اتوماسیون تحت وب ، سئو و بهینه سازی وب سایت ها با افتخار با جذب رضایت مخاطبین خود  در دنیای فناوری اطلاعات حضور دارد.

در این میان تفکر در مورد هر  قیمت های بسیار بالا برای طراحی سایت و قیمت های پایین برای هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی نیز همچنان به سوالی اساسی در ذهن همه مخاطبین تبدیل شده است که جواب این ارزش و قمیت را فقط با ارائه خدمات خوب از سوی کارفرما می تواند تعیین نمود و قضاوت بر عهده خوانندگان گذاشته شده است...