طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

 

امروزه داشتن وب سایت برای شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی واجب شده است. به طوری که شرکت های خصوصی و دولتی بدون داشتن وب سایت در دنیای تجارت الکترونیک جایی ندارند و هرگز نمی توانند در زمینه تجارت الکترونیک موفق باشند.

برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای چه ابزاری نیاز است ؟ تاثیر داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای که بتوانند کالاهای مورد نیاز مردم را فراهم آورد در کسب و کار  یک بیزینس به چه میزان است. هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای  به چه میزان است و ابزار مورد نیاز برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای چه ابزاری می باشد و بزرگترین وب سایت فروش اینترنتی در کشورمان در ابتدا با چه ابزاری شروع به کار نمود.

برای پاسخگویی به پرسش های بالا در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای با سایت فناوری اطلاعات پارسیان همراه باشید تا بتوانیم تاثیر وجود یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای که با گستره ای از کالاها قشر وسیعی از مخاطبین  را پوشش می دهد با یکدیگر بررسی کنیم و ببینیم برای کسب درامد آیا می توان این انتظار را داشت که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به سطح درآمد قابل قبول رسید و مانند فروشگاه های اینترنتی حرفه ای که در سطح کشور وجود دارند بازار مخاطبین خود را پیدا نمود یا خیر.

با به میان آمدن اسم فروشگاه اینترنتی قطعاً اول این گزینه ی که به ذهن  افراد رجوع می کند فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است که انصافاً با شروع کار خود یک تغییر نگرش نسبت به خرید اینترنتی در میان مردم ایران به وجود آورد. فروشگاه و سایت  فروشگاهی دیجی کالا با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود که گستره ای از کالاهای دیجیتال و دیگر کالاها را در اختیار دارد، توانست در دهه اول فعالیت خود به موفقیت چشمگیر در زمینه ی فروشگاه اینترنتی  و فروش دیجیتال کالا دست یابد. البته همواره توجه به این  نکته نیز ضروری است که این موفقیت کنونی حاصل تلاش و پشتکار چندین و چند ساله مدیران این شرکت است و هرگز در  کوتاه مدت نمی شود به همچنین موفقیت بزرگی نایل آمد.

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

نکات طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

گروه فناوری اطلاعات پارسیان در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای با قابلیت طراحی نرم افزار اندروید این فروشگاه و همچنین ورود تعداد نامحدود کالا برای فروشگاه و اتصال به شبکه پرداخت قابلیت های فنی تیم خود را مورد سنجش قرار داده است و برای طراحی  فروشگاه اینترنیتی حرفه ای و همچنین ساخت و طراحی انواع وب سایت های تجاری ، شخصی، فروشگاهی و همچنین سئو و بهینه سازی  هیچ گونه محدودیتی ندارد. گسترش دنیای وب و فراگیر شدن استفاده از وب سایت ها، آرام آرام ضرورت استفاده مردم از وب سایت نیز گسترش یافت به طوری که همواره شاهد افزایش ضریب استفاده کاربران از وب سایت ها می باشیم. از یک طرف قضیه نیز با فراگیر شدن  استفاده مردم از گوشی، تبلت و انواع صفحه نمایش ها در اندازه های  مختلف، ضرورت بهینه سازی وب سایت و طراحی سایت ریسپانسیو نیز به چشم میخورد. امروزه کاربران از تمامی دستگاه ها به وب  انواع سایت ها مراجعه می نمایند و ضعف وجود طراحی سایت ریسپانسیو می تواند آسیب جدی به صاحبان وب سایت ها وارد نماید. در صورتی که سایت به صورت ریسپانسیو طراحی نشده باشد، خیل عظیمی از کاربرانی که قصد مشاهده وب سایت را دارند از دست خواهند رفت.

با توجه به موارد ذکر شده درباره لزوم طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای تمامی ابعاد اینچنین پروژه هایی در زیر نظر کارشناسان گروه فناوری اطلاعات پارسیان می باشد و از لحاظ گرافیک و زیبایی، دسترس پیذری، سهولت کاربری، پایداری، دیزاین، ابعاد فنی، سرعت لود تایم و... تمامی جوانب پروژه در نظر گرفته می شود.

 

معرفی خدمات فروشگاه اینترنتی اسمارت مال

 

یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی  که در حال حاضر در کشورمان در حال فعالیت می باشد، فروشگاه اینترنتی اسمارت مال است. فروشگاه اینترنتی اسمارت مال با ارائه خدمات  بی نظیر خود توانسته است که رضایت مخاطبین خود را جلب نماید. ارسال رایگان کالا به کل ایران ، ارسال سریع در شهر تهران ( نهایتا 4 ساعت پس از ثبت سفارش)، بهترین قیمت موبایل در بازار موبایل ایران از جمله خدمات ارائه شونده توسط فروشگاه اینترنتی اسمارت مال است. اسمارت مال همواره کمترین قیمت موبایل را در بازار موبایل ایران ارائه می نماید. ارائه بهترین قیمت گوشی موبایل، ارائه ساعت های هوشمند، ارائه انواع تبلت ها نیز از دیگر خدمات ارائه شونده فروشگاه اینترنتی اسمارت مال است. فروش انواع تبلت های هوشمند، گوشی های هوشمند و ساعت های هوشمند در فروشگاه اینترنتی اسمارت مال ممکن است. . فروشگاه اینترنتی اسمارت مال تحت عنوان فروشگاه " اسمارت " به فعالیت خود مشغول است. خدمات بی نظیر فروشگاه اینترنتی اسمارت مال سبب شده است که بسیاری از مخاطبین برای خرید گوشی های هوشمند اقدام به ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی اسمارت مال نمایند،