کشور های برتر در زمینه برنامه نویسی- بهترین برنامه نویسان دنیا

کشور های برتر در زمینه برنامه نویسی- بهترین برنامه نویسان دنیا

کشور های برتر برنامه نویسی جهان

سابقه برنامه نویسی در دنیا

شاید با پیدایش اولین  کامپیوتر ها کسی  فکرش را هم نمی کرد که برنامه نویسی به صنعتی عظیم تبدیل شود و  درآینده افراد زیادی مشغول به این شغل شوند. به طوری که برای نشریه های معتبر بین المللی برای برنامه نویسان در جهان اعتبار قائل شوند و در زمینه برنامه نویسی اقدام به رتبه بندی کشور ها از نظر میزان مهارت و تسلط و... نمایند. 
متناسب با با ورود کامپیوتر به دنیای انسان ها و به کار گیری این ماشین عظیم در محاسبات بزرگ و امور روز مره در زندگی بشر، برنامه نویسان در کشور های مختلف نیز پروش یافتند و برای ارائه برنامه های کابردی مورد نیاز کار بران ، دست به نوشتن برنامه های بزرگ و کوچک زدند. در این میان برخی از کشور ها نظیر آمریکا  چون کشورشان از صادر کنندگان تکنولوژی به دنیا بود، صاحب قدرت بیشتری بودند و کشور های نظیر هند با پیشرفت خود همواره با نظر متخصصان را به خود جلب کرده اند.
HackerRank یک وب سایت برای آموزش و تمرین برنامه نویسی است ، در یک گزارش خود برای اعلان نمودن کشور های برتر در زمینه برنامه نویسی فاکتور های متعددی را در نظر گرفته است. روش آموزش و تمرین در این وب سایت به این گونه است که در با به چالش کشیدن افراد در زمینه برنامه نویسی، آن ها را تشویق به نوشتن برنامه می نماید و کاربران این سایت در حال حاضر بالغ بر یک و نیم میلیون نفر می باشند.

بهترین برنامه نویسان دنیا- کشور های برتر برنامه نویسی
در این رده بندی جای خالی برنامه نویسان آمریکا و هند که اتفاقا جز بیشترین کاربران این سایت هستند نیز به شدت احساس می گردد.

خدمات گروه فناوری اطلاعات پارسیان

گروه نرم افزاری پارسیان رایانه همواره در نظر دارد با ارائه جدیدترین آموزش ها در زمینه برنامه نویسی ، برنامه نویسی وب، ویندوز و اخبار جدید در حوزه تکنولوژی نسبت به انتشار مطالب جدید برای  مخاطبین  خویش ارائه خدمات نماید.
 


کشور های برتر برنامه نویسی جهان | اضافه شده در تاریخ : 1395/10/05 | تعداد بازدید : 2906


کلمات کلیدی :
برنامه نویسی,کشور های برنامه نویس,کشور های برتر برنامه نویس, کشور برتر برنامه نویسی

لطفا صبر کنید